Jak vznikl web Kradene.cz?

Tyto webové stránky vytvořil Michal Kubíček. Vykradli mu zásilku, kterou si nechal poslat z USA. Byl zdrcen, na policii mu řekli, že se předmět s největší pravděpodobností nenajde a že udělá nejlépe, když se po něm porozhlédne sám.

No ale Michal je velmi šikovný podnikatel a specialista na internetový marketing. Rozhodl se tedy, že vytvoří portál, na který bude moci kdokoli přidat předmět, který mu byl odcizen. Tento předmět budou moci jeho přátelé a jejich přátelé a jejich přátelé a jejich přátelé sdílet na sociálních sítích a navíc bude předmět vystaven na tomto portálu. Tak se alespoň trochu zvýší šance na to, že se předmět najde a zároveň se sníží zlodějovy šance na to, že se mu předmět podaří dobře prodat, protože upřímně: Kdo by se chlubil kradenou věcí, když o ní ví půlka národa!? Jedině blbec.

Když jsme si webové stránky v den spuštění prohlédli, uvědomili jsme si, že bychom měli tento projekt provozovat my – Bazary Měšec. Proti zlodějům bojujeme už mnoho let, spolupracujeme s Policií a máme spoustu zkušeností, jak se v takové chvíli nejlépe zachovat. A tak jsme od Michala tento projekt převzali a začli pracovat na jeho růstu, aby pomohl opravdu co nejvíce poškozeným lidem.

1 komentář u O tomto webu

 1. Navrátil Václav napsal:

  Vážení provozovarelé těchto www stránek.
  Po odcizení golfových holí a následném šmejdění po ostravských bazarech mi byla v bazaru Měšec nabídnuta možnost zveřejnit popis kradených věcí na stránkách http://www.kradene.cz. Po zveřejnění jsem byl za dva dny kontaktován pracovníkem bazaru, že hole jsou nabízeny k prodeji. S pomocí Policie ČR byly nabízejícímu odebrány a po nabytí plné moci mi budou vráceny.
  Pravděpodobnost úspěchu byla malá, ale zveřejnění splnilo svůj účel.
  Děkuji Vám tímto za tuto možnost zveřejnění a (byť vypadá na první pohled bezúšpěšně) ji všem doporučuji. Informaci o této možnosti budu šířit ve svém okolí. Každá věc, která zvyšuje šanci na nalezení za to stojí.

  Ještě jednou děkuji.
  Ing. Václav Navrátil

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>