Máme za sebou další úspěšnou akci – nalezené odcizené golfové hole!

Ukradené golfové hole

Již před nějakou dobou jsme zveřejnili článek slavíme první úspěch, kdy se nám podařilo vrátit odcizený kočárek. Dnes pro vás máme další skvělou zprávu, nedávno se nám totiž podařilo najít (a vrátit původnímu majiteli) odcizené golfové hole.

Možná si myslíte, že web kradene.cz není efektivní a že to ani nestojí za tu námahu… Zloději jsou dnes čím dál vychytralejší…

Přesto však tento portál opravdu zvyšuje šanci, že se vám vaše odcizená věc vrátí zpět. A pokud se vám nevrátí, bude zde vystavená již navěky.

Původní majitel zveřejnil informace o odcizených holích zde na portálu kradene.cz a dva dny na to nám byly dané hole nabídnuty v našich Bazarech Měšec, samozřejmě jsme ihned kontaktovali jak policii tak původního majitele.

Stojí to za to!

Ten čas, který strávíte vystavením věci na tomto portálu, opravdu stojí za to, že se pravděpodobnost nalezení zvýší. Někdo může odcizenou věc nalézt, někomu ji mohou nabídnout, někdo ji může spatřit v některém z bazarů po celé České republice. Stojí to za to.

Přečtěte si jeho komentář:

Vážení provozovatelé těchto www stránek.
Po odcizení golfových holí a následném šmejdění po ostravských bazarech mi byla v bazaru Měšec nabídnuta možnost zveřejnit popis kradených věcí na stránkách http://www.kradene.cz. Po zveřejnění jsem byl za dva dny kontaktován pracovníkem bazaru, že hole jsou nabízeny k prodeji. S pomocí Policie ČR byly nabízejícímu odebrány a po nabytí plné moci mi budou vráceny.
Pravděpodobnost úspěchu byla malá, ale zveřejnění splnilo svůj účel.
Děkuji Vám tímto za tuto možnost zveřejnění a (byť vypadá na první pohled bezúšpěšně) ji všem doporučuji. Informaci o této možnosti budu šířit ve svém okolí. Každá věc, která zvyšuje šanci na nalezení za to stojí.

Ještě jednou děkuji.

Ing. Václav Navrátil

Přidejte se k nám – máte bazar nebo zastavárnu, nebo je rádi navštěvujete? Sledujte náš portál a podílejte se na realizaci těchto úspěchů. Každý úspěch znamená zároveň to, že policie získá informace o prodejci, tudíž potenciální zloděj dostane za uši.

Nedávejme zlodějům šanci, prodávat naše věci! Čím těžší bude pro zloděje odcizení/zpeněžení věci, tím méně bude zlodějů…

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Máme za sebou další úspěšnou akci – nalezené odcizené golfové hole!

  1. Kateřina Herková napsal:

    Díky Vašim stránkám se nám ozvala policie se skvělou zprávou – také nám se vrátí odcizené golfové hole. Bohužel jsme to zjistily pár dní po krádeži , přesto se nám policie ozvala. Tak teď ještě usvědčit a potrestat pachatele.
    K. a S. Herkovy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>