Slavíme první úspěch – slavte s námi!

Spokojená maminka se svým vráceným, odcizeným kočárkem

Spokojená maminka se svým vráceným, odcizeným kočárkem.

Paní Lucie přišla v noci z 29. na 30. ledna 2013 o svůj kočárek. Někdo jej ukradl, zatímco jej měla schovaný za dveřmi. Hned druhý den, když zjistila, že kočárek je pryč, jej vystavila na webové stránky KRADENE.cz. A právě ten den, kolem oběda nám tentýž kočárek někdo přinesl do našich Bazarů Měšec. Velmi dobře jsme ihned věděli, o který kočárek se jedná.

Věděli jsme, že když hned řekneme, že kočárek je kradený a že voláme Policii, dotyčný uteče a nám sice zůstane kočárek, ale zloděj vyvázne bez újmy.

Proto jsme se v daný moment rozhodli nabídnout mu symbolickou částku a to, že víme, že kočárek pochází z trestné činnosti, jsme si prozatím nechali pro sebe.

Po odchodu dotyčného, jsme samozřejmě kočárek schovali a ihned informovali poškozenou. Ta nás okamžitě po telefonátu navštívila i s Policií. Díky tomu, že jsme kočárek “vykoupili” jsme měli už v době příchodu Policie připravenou kopii dokladu o výkupu a spravedlivě jsme všechny obdarovali – maminka dostala nazpět svůj kočárek a Policie identifikační údaje prodejce.

Možná si říkáte, že vytvořit podobný portál je jen ztráta času, ale zde máme první příklad toho, že to opravdu funguje. Nový kočárek by stál Lucii spoustu peněz, takto investovala jen trochu svého času a kočárek vystavila na náš portál…

A hned druhý den se jí vrátil zpět.

Takže? Nedávejme zlodějům šanci prodat naše věci!

Pokud jste byli okradeni, vystavte předmět v sekci přidat odcizenou věc a sdílejte, kde se dá. S trochou štěstí se vám také rychle vrátí zpět ;) .

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>